Sıkça Sorulan Sorular
Merak ettikleriniz hakkında detaylı bilgi almak için aşağı kaydırın
Sizden Gelenler
Lostra Sepeti nedir?
Lostra Sepeti; ayakkabı, çanta veya deri eşyalarınız için alabileceğiniz, size sunulan en kapsamlı lostra hizmetidir. Bu hizmet ile siparişinizi web sitemizden ya da uygulamamızdan oluşturabilir, eşyalarınızı adresinizden teslim aldırabilir, adresinize teslim edilme saatini belirleyebilirsiniz. Adresinize yönlendirilecek olan valemiz, belirlediğiniz saatte adresinizden ürünlerinizi teslim alır, gereken bakım ve onarım yapıldıktan sonra özel olarak paketleyerek belirlediğiniz saatte size teslim eder.
Hangi bölgelere vale hizmeti veriyorsunuz?
Vale hizmeti verdiğimiz bölgeleri web sitemizde ya da uygulamamızdaki lokasyonlar kısmından görüntüleyebilirsiniz.
Vale hizmeti vermediğiniz bölgelere ürünlerimi nasıl gönderebilirim?
Eğer adresiniz vale bölgelerimiz içerisinde yer almıyorsa bu durum ürünlerinizin Lostra Sepeti’nin eşsiz deneyimiyle buluşmasına engel değil. Ürünlerinizi bize Türkiye’nin her yerinden ücretsiz olarak MNG Kargo ile gönderebilirsiniz. Ürünlerinize gereken bakım ve onarım yapıldıktan sonra, özel olarak paketlenip size aynı şekilde ücretsiz olarak MNG Kargo ile gönderilmektedir.
Eşyalarım nerede işlem görüyor?
Lostra Sepeti’ne gönderdiğiniz bütün eşyalarınızın bakımı ve onarımı merkez atölyemizde işinde uzman, profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
Ne kadar ödeme yapacağımı nasıl öğrenebilirim?
Ürünleriniz valemiz ile sizden teslim alınıp tarafımıza ulaştıktan sonra fiyat onayı için size bildirim gelmektedir. Dilerseniz fiyat listemizi, web sitemizden ya da uygulamamızdan inceleyebilirsiniz.
Nasıl ödeme yapabilirim?
Kredi kartı veya sanal kartınızdan ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Ödeme yapmak için tanımladığım kart bilgileri kayıt altına alınır mı?
Ödeme yapmak için web sitemize ya da uygulamamıza tanımladığınız kartınızın bilgileri kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır.
Belirlediğim saatte müsait olmazsam sipariş saatini değiştirebilir miyim?
Eşyalarınızı valemize teslim edeceğiniz ya da valemizden teslim almak istediğiniz saati web sitemiz ve uygulamamız üzerinden ya da bizimle iletişime geçerek güncelleyebilir, müsait olduğunuz zaman dilimine göre değiştirebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için 0850 888 83 05 ‘ i arayabilir, uygulamamızın içinde yer alan destek kısmından bize yazabilir ya da info@lostrasepeti.com adresine mail gönderebilirsiniz.
Eşyalarımın teslim alma adresimi değiştirebilir miyim?
Belirleyeceğiniz yeni adres vale bölgelerimiz içinde yer alıyorsa, teslimat adresinizi, dağıtım bildirimi size gelmeden önce değiştirebilirsiniz. Eğer ürünleriniz kargo ile size gönderilecekse de kargoya verilmeden önce bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu işlemi web sitemiz ve uygulamamız üzerinden ya da bizimle iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için 0850 888 83 05‘ i arayabilir, uygulamamızın içinde yer alan destek kısmından bize yazabilir ya da info@lostrasepeti.com adresine mail gönderebilirsiniz.
Size nasıl ulaşabilirim?
Her türlü istek, şikayet ve teknik yardım için 0850 888 83 05 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşabilir, info@lostrasepeti.com adresine mail atabilir veya uygulamamızda bulunan destek kısmından bize yazabilirsiniz.
Eşyalarımın teslimat süresi ne kadardır ve siparişimi nasıl takip edebilirim ?
Siparişinizi web sitemizdeki ya da uygulamamızdaki siparişler kısmından takip edebilirsiniz. Uygulamamızın bildirimleri telefonunuzda açıksa sipariş durumunuz size bildirim yoluyla da paylaşılacaktır. Teslimat süresi vale için 24-72 saattir. Eğer ürünlerinizin gönderimi kargo ile yapılacaksa bu süre kargoya teslim edilme süresidir.
Bildirimler
Instagram hesabımızı takip edenler şu anda indirimli sipariş veriyor.
10 gün önce
Instagram hesabımızı takip edenler şu anda indirimli sipariş veriyor.
10 gün önce
Instagram hesabımızı takip edenler şu anda indirimli sipariş veriyor.
10 gün önce
Instagram hesabımızı takip edenler şu anda indirimli sipariş veriyor.
10 gün önce
Instagram hesabımızı takip edenler şu anda indirimli sipariş veriyor.
10 gün önce